تعمیر درب شیشه سکوریت

شیشه های به دلیل خاصیت هایی مانند شفاف بودن و عبور دادن نور ها منحصر به فرد می باشند. برای بار نخست شیشه ها برای ساخت پنجره ها در دوران امپراطوری روم مورد استفاده قرار گرفتند. در عین محافظت از مکان در برابر عوامل خارجی شرایط دیدن از آن طرف را دارا هستند. شیشه ها در انواع مختلف در معماری ساختمان به کار برده می شوند به طوری که تقریبا قسمت هایی از بنا ها با استفاده از شیشه می باشد.

در درب ها, پنجره ها , بالکن ها , استخر ها , باشگاه ها , سقف , نما … چه به صورت ترکیبی , تزئینی یا برای محافظت به کار برده می شوند. در سبک های مختلفی از معماری ساختمان از شیشه های استفاده می شود. همچنین با استفاد از قابلیت سند بلاست می توان آرم ها و طرح های درخواستی را بر روی شیشه حک کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سند بلاست کلیک کنید.

شیشه های سکوریت که در طی عملیاتی از شیشه های معمولی ساخته می شوند و در اندازه ها و ضخامت ها و دارای تنوع بسیار زیاد در بازار هستند. شیشه های سکوریت از مزیت های فراوانی نسبت به شیشه های معمولی برخوردارند این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد اما در صورت شکستن این محصول به صورت تکه های کوچک با لبه های گرد تبدیل می شود که تیز و برنده نیستند همچنین این نوع شیشه ها دارای طرح ها و تنوع رنگی بسیار زیادی می باشند.  جهت دریافت اطلاعات بیشتر درمورد شیشه سکوریت کلیک کنید.

 

تعمیرات درب شیشه ای سکوریت
تعمیر درب سکوریت

 

تعمیر درب شیشه سکوریت

معمولا در بخش های مختلفی از منزل افراد خوش سلیقه شیشه هایی را در انواع و طرح های مختلف انتخاب می کنند تا هم از مزیت آن ها بهرمند شوند و هم مالک یک ملک مدرن و شیک شوند. بعد از نصب شیشه سکوریت احتمال خراب شدن و نیاز به تعمیر شیشه سکوریت می باشد. درب های شیشه ای در مغازه ها , فروشگاه ها , باشگاه ها ….  یا هر نوع محصولی که به دست مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد ممکن است پس از مدتی نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر درب شیشه سکوریت امکان دارد به دلیل بد نصب شدن درب یا استفاده نادرست از آن مورد نیاز باشد. انجام خدمات تعمیر درب های شیشه ای سکوریت میرال در شرکت خیام سکوریت با استفاده از یراق آلات با کیفیت درجه یک و ضمانت دار انجام می شود. بنابراین تا سالها می توانید با اطمینان خاطر از محصولات شیشه ای استفاده کنید. نیروهای مجرب و با سابقه ما آماده ارائه خدمات نصب , رگلاژ و تعمیرات درب شیشه ای سکوریت در تمام نقاط تهران می باشند.

تعمیر شیشه سکوریت مغازه

درب های شیشه ای سکوریت میرال مغازه نیز مانند دربهای شیشه ای دیگر نصب می شوند. درب شیشه ای مغازه به دلیل این که زیاد مورد استفاده قرار می گیرد بیشتر در معرض آسیب بوده و احتمال این که زودتر خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد نیز افزایش می یابد. همچنین مغازه هایی که در حاشیه های پر رفت و آمد یا مکان های شلوغ هستند به دلیل وجود گرد و خاک یا به دلیل وجود آب در صورت بارش باران یا برف احتمال این که خراب شوند بیشتر است. تعمیر شیشه سکوریت مغازه نیز با یراق آلات درج یک و دارای ضمانت از ۱ تا ۵ سال توسط شرکت خیام سکوریت نیز انجام می شود. جهت مشاوره و بازدید تماس بگیرید

تعمیر شیشه سکوریت میرال در تهران

حتی در بعضی موارد به دلیل عدم نصب صحیح شیشه در صورت استفاده از یراق آلات با کیفیت درب شیشه ای خراب می شود. و حتی امکان شکستگی ناگهانی شیشه وجود دارد. تعمیر شیشه سکوریت معمولا با انجام رگلاژ و یا انجام یک سری کارهایی مانند این انجام می شود.  در برخی موارد تعمیر شیشه میرال فقط با تعویض بخش یا قطعه ای که دچار مشکل شده است صورت می گیرد. در برخی موارد انجام خدماتی مانند تعویض استوپ , تنظیم استوپ درب , تعویض و تعمیر قفل , تعمیر لولا , تعویض لولا , تعویض و یا تعمیر ریل و …. در تعمیر شیشه سکوریت انجام می شود. شرکت خیام سکوریت با دارا بودن چندین دهه سابقه کاری درخشان و نیروهای مجرب و آموزش دیده در تمام نقاط تهران خدمات نصب و تعمیر و رگلاژ شیشه سکوریت را ارائه می دهد. جهت دریافت مشاوره و بازدید رایگان از محل با ما تماس بگیرید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *