تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت شامل مواردی مانند تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت یا تعمیر درب شیشه سکوریت , سرویس شیشه سکوریت ... می باشد که بنا به محل درب شیشه میرال معمولا پس از مدتی ممکن است بر اثر استفاده نادرست یا ورود گرد و خاک و ... نیاز شود. تعمیرات حتما باید توسط تعمیرکاران مجرب و حرفه ای و با استفاده از یراق آلات ضمانت دار انجام شود تا علاوه بر رفع مشکل خدمات تعمیرات به درستی انجام شود. اما این که مدت عمر مفید درب چند سال خواهد بود به عواملی زیاد از جمله نصب بدون رعایت اصول , به کار بردن یراق آلات بی کیفیت , استفاده غیر اصولی و نادرست از درب شیشه نشکن و ... بستگی دارد. گاهی مالکان جهت ارزانتر شدن هزینه, نصب را به شرکت هایی که مبتدی هستند و  مبلغ کمی را دریافت می کنند و  به افراد بی تجربه می سپارند. در نتیجه بعد از اجرا درب یا شیشه مشکلات ناشی از نصب صحیح به وجود می آید نیاز به انجام تعمیرات درب شیشه ای می شود که سبب صرف هزینه بیشتر و اتلاف زمان می شود.

در هر صورت اگر به تعمیرکار درب شیشه نشکن نیاز داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید. خیام سکوریت دارای سالها سابقه درخشان در انجام خدمات و دارای نیروهای حرفه ای و آموزش دیده در تمام نقاط تهران در سریع ترین زمان جهت دریافت اطلاعات و مشاوره یا بازدید رایگان از محل با ما تماس بگیرید

تعمیر شیشه سکوریت و شیشه میرال

زمان تعمیر شیشه سکوریت

اما در برخی موارد نمیدانیم که در چه زمانی باید به یک تعمیرکار اطلاع دهیم. سهل انگاری و بی توجهی به خرابی و مشکلات باز و بسته شدن درب ممکن است خرابی بزرگی به حساب نیاید اما پس از مدتی سبب شکستن و خرد شدن درب می شود. شاید یک بی توجهی جزئی هزینه های بیشتر و امنیت افراد را با خطر مواجه می کند. یکی دیگر از مواردی که نیاز به تنظیم یا تعمیر می باشد عدم نصب صحیح یراق آلات و لولا می باشد. که از موارد حساس در نصب بوده و بی دقتی در آن حتی در بعضی موارد با این کیفیت و جنس محصولات از نوع درجه یک می باشد سبب ایجاد مشکلات بسیار بزرگتری می شود.  بنابراین به شما توصیه می کنیم هر زمان که ایرادی در باز و بسته شدن درب دیده شد حتما با یک تعمیرکار مشورت کنید.

عدم صحیح نصب درب شیشه ای سکوریت می تواند دلیل بر انجام بررسی مجدد شود. علت هم این است که گاهی با وجود به کار بردن بهترین نوع یراق آلات. باز هم مشکل خرابی یراق آلات و لولا ها که بر روی ظاهر شیشه سکوریت تاثیرگذار هستند. و یا باعث افتادگی و یا حتی شکستگی شیشه میرال می شوند.در این مواقع باید تعمیر درب شیشه سکوریت را انجام داد. که یراق آلات و لولا در مکان خود با رعایت اصول قرار می گیرند. و تنظیم شیشه سکوریت و تنظیم استپ درب سکوریت ، تعویض استوپ ، تعمیر لولا ، نصب لولا ، تعمیر و تعویض ریل در تعمیر دربهای سکوریت انجام می شود در کل تمام جوانب در نظر گرفته می شود.

تعمیر استوپ شیشه سکوریت

استفاده از یراق آلات با کیفیت از شرکت خیام سکوریت احتمال وقوع مشکل و نیاز به تعمیرات را به شدت کاهش می دهد. انجام تعمیرات شیشه میرال شامل مواردی مانند رگلاژ شیشه سکوریت و سرویس درب ... حتما بعد از مدتی نیاز می باشد اما ممکن است فواصل زمانی آن متغیر باشد. در هر جای تهران که هستید کافیست فقط با ما تماس بگیرید. انجام تعمیرات شیشه سکوریت در تهران را ازما بخواهید نیروهای مجرب و آموزش دیده در سریع ترین زمان جهت ارائه خدمات اعزام می شوند. تمامی خدمات با کیفیت عالی و تضمینی انجام می شود.

تعمیرات درب شیشه ای سکوریت میرال

با گذشت زمان کاربرد شیشه ها در قسمت های مختلف ساختمان ها و بناها افزایش یافت. حتی امروزه به جای درب های چوبی یا فلزی از درب های شیشه ای در مغازه ها , بالکن , راه پله , سرویس بهداشتی و .... استفاده می شود. درب شیشه ای در انواع مختلفی اجرا می شود که ظاهر و نحوه باز و بسته شدن از آن متفاوت است و بسته به سلیقه مشتری یا تناسب با محل مورد نظر انتخاب می شود. و اما احتمال بد نصب شدن نیز در درب شیشه ای میرال نیز وجود دارد. افراد بی تجربه در صورتی که دوره های لازمه جهت آموزش سپری نکرده باشند سبب بروز مشکلات و اجرای نادرست درب می شوند.

اما اگر در ابتدای کار افراد با تجربه و حرفه ای کار نصب را انجام دهند احتمال وقوع مشکل بسیار کاهش می یابد در نتیجه هزینه و وقت کمتری مورد نیاز می باشد. جهت انجام تعمیرات , تنظیم استوپ , تعمیر و تعویض استپ درب , تعمیر قفل و لولا , جلوگیری از ورود آب و در نتیجه زنگ زدگی در استوپ با پر کردن از روغن , تنظیم درب و تعمیر جک پارکینگ ..... با شرکت خیام سکوریت تماس حاصل بفرمایید. همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان و بازدید از مکان در تمام نقاط تهران می باشند تمام خدمات در کمترین زمان با کیفیت عالی انجام خواهد شد.

انجام یک روزه خدمات در تمام نقاط تهران فقط با یک تماس:
۰۹۳۷۲۳۲۳۰۹۷
۰۹۱۲۱۲۷۹۲۱۵
۰۲۱۸۶۱۱۱۲۱۶
۰۲۱۴۴۲۹۴۷۶۲

1 نظر

  • رگلاژ درب شیشه ای - شیشه سکوریت خیام 09121279215 رگلاژ شیشه سکوریت

    […] پیشنهاد می دهند. در اغلب موارد این افراد اگر مشکلاتی در تعمیر درب شیشه ای و رگلاژ شیشه سکوریت به وجود آید. پشتیبان خدمات خود […]

  • نوشتن نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *