درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک جزو درب های هوشمند و مدرن امروزی می باشد و به صورت هوشمندانه باز و یا بسته می شود. و از این جهت مورد استقبال بسیاری از عموم قرار گرفته است. دربهای اتوماتیک به وسیله ی چشمی که جلوی درب نصب می شود. نسبت به نور ، کنترل شونده ، ریموت یا حرکت شی حساس بوده و در طول و عرض و یا ارتفاع حرکت می کنند.

ساختار و سازگاری درب اتوماتیک طوری می باشد. که در مکان های متفاوت بسیاری از آن استفاده می شود، از مزیت های درب اتوماتیک می توان به سهولت در رفت و آمد ، اختصاص دادن حجم کمتری از محیط به خود برای محیط هایی که مساحت کمتری دارند ، ایجاد امنیت بیشتر ، افزایش سرعت در انجام کار

نصب و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ریلی و کشویی
درب اتوماتیک شیشه ای

کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای :

درب های اتوماتیک بر اساس نوع استفاده انواع متفاوتی دارند:

 

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی یا درب اتوماتیک شیشه ای ریلی چیست ؟

این نوع درب همانطور که از اسم آن مشخص است بر اساس نیروی کششی عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد و نحوه نصب این نوع درب ها به این صورت می باشد که یک ریل در پایین و بالای درب قرار می گیرد، شیشه های که از قبل اندازه گیری شده و برش خورده اند در داخل این ریل ها قرار می گیرند و درب به راحتی در جهت چپ یا راست حرکت می کند.

دربهای اتوماتیک شیشه ای هم به صورت اتوماتیک و هم دستی باز و بسته می شوند.

درب های اتوماتیک شیشه ای چیست؟

این نوع از درب ها به دلیل ساختاری که دارند در مکان های شلوغ مورد استفاده قرار می گیرند چشمی این نوع از درب ها در بالای درب قرار میگیرد و با استفاد از ریموت ، حرکت ... در جهت افقی باز یا بسته می شوند.

درب های اتوماتیک سکشنال یا زیر سقفی چیست؟

این نوع دربها بر اساس نیروی چرخشی و کششی که بر روی درب وارد می شود و به صورت تکه های افقی روی هم قرار می گیرند و به سمت بالا حرکت می کنند و سپس ۹۰ درجه چرخیده به موازات سقف قرار می گیرند.

درب کرکره ای اتوماتیک یا رولاپ چیست؟

این نوع درب با چرخیدن به سمت بالا کار می کنند مانند کرکره های مغازه

درب اتوماتیک زیر سطحی چیست؟

بر اساس نیروی وارده شده به صورت چرخشی بر محور درب کار می کند.

شرکت خیام سکوریت با سالها تجربه کاری در انجام خدمات نصب دربهای شیشه ای اتوماتیک و تعمیر درب های شیشه ای اتوماتیک. دارای نیروهای مجرب و آموزش دیده در تمام نقاط تهران به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.

شماره های تماس:

۰۹۳۷۲۳۲۳۰۹۷

۰۹۱۰۴۷۴۷۴۱۴

۰۹۱۲۱۲۷۹۲۱۵

۰۲۱۸۶۱۱۱۲۱۶

۰۲۱۴۴۲۹۴۷۶۲

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *