رگلاژ شیشه سکوریت

رگلاژ درب شیشه ای سکوریت و رگلاژ شیشه میرال در تهران
رگلاژ شیشه سکوریت

رگلاژ شیشه سکوریت چیست ؟

درب شیشه سکوریت که امروزه در ساختمان ها و مجتمع ها و ساختمان های مسکونی , تجاری بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد نیاز به نگهداری به صورت صحیح و اصولی از آن می باشد. تا بتوانیم از کارایی درست درب سکوریت بهره مند شویم. رگلاژ درب شیشه ای یکی از روش های مورد استفاده می باشد که جهت طولانی تر شدن عمر استفاده از درب شیشه سکوریت می باشد. در واقع باید گفت که برای رفع یا جلوگیری از کار افتادن و عدم ایجاد مشکل در باز و بسته شدن درب شیشه ای باید هر از چند گاهی اقدام به رگلاژ درب شیشه ای شود.

باید به این نکته توجه داشته باشید که رگلاژ شیشه سکوریت یک کار کاملا تخصصی می باشد که حتما می بایست توسط افراد حرفه ای و متخصص انجام شود.

رگلاژ شیشه سکوریت توسط شرکت معتبر

در برخی موارد نصابان شیشه سکوریت که قیمت ارزان تری را جهت نصب پیشنهاد می دهند. در اغلب موارد این افراد اگر نیاز به پشتیبانی بعد از نصب و یا رفع مشکلاتی در زمینه  تعمیر درب شیشه ای و رگلاژ شیشه سکوریت به وجود آید. پشتیبان خدمات خود نخواهند بود. لیکن اگر کارفرما نیاز به تعمیر و رگلاژ درب شیشه ای یا رگلاژ و تنظیم استپ درب سکوریت داشته باشد. باید به نصاب دیگری مراجعه کند که در این صورت نیاز به هزینه و زمان بیشتری جهت تعمیر و یا سرویس و رگلاژ درب شیشه ای می باشد.

رگلاژ شیشه سکوریت و رگلاژ شیشه میرال در تهران
رگلاژ شیشه سکوریت

چه زمانی نیاز به رگلاژ درب شیشه ای می باشد؟

رگلاژ درب شیشه سکوریت زمانی باید انجام شود. که لولا ها یا استوپ درب سکوریت خراب شده باشد و یا شیشه سکوریت از حالت نرمال خود خارج شده باشد. علت به وجود آمدن این مشکل را در پایین همین متن خدمت شما توضیح خواهیم داد.تا بتوانید در حد ممکن خود مراقب درب شیشه نشکن باشید. تا از بروز خرابی احتمالی و رگلاژ شیشه سکوریت جلوگیری نمایید.

استوپ شیشه سکوریت چیست؟

استوپ درب شیشه ای دستگاهی است که درب را خود برگردان می نمایید و در پایین درب نصب می شود. و امکان باز و بسته و در کل حرکت درب را راحت تر و نرم تر می نمایید. استوپ شیشه سکوریت یکی از یراق آلات مورد نیاز جهت نصب و اجرای شیشه سکوریت و باز و بسته شدن درب به صورت نرم و ایمن می باشد. در داخل استوپ با نوعی روغن پر شده است تا در فصل های متفاوت سال و تغییر دما بر روی حرکت روان درب سکوریت تاثیر منفی نگذارد. در گذشته از استوپ درب شیشه ای نیز استفاده می شد اما گاهی موجب شکسته شدن لولای درب و در نتیجه گاهی برای درب های مشکل ساز بود. اما امروزه با ایجاد یک تغییر استاندارد بر روی استوپ شیشه سکوریت مشکل به صورت کامل رفع شده است.

استوپ برای دربهای شیشه ای ۷۰ تا ۱۳۰ سانت تعبیه شده اند.

رگلاژ استپ درب شیشه سکوریت

انجام رگلاژ شیشه سکوریت حتما باید توسط فرد متخصص و مجرب انجام داده شود. همانطور که گفته شد جهت جلوگیری از خراب شدن و عدم حرکت روان درب نیاز به رگلاژ شیشه سکوریت در بازه های زمانی متفاوت می باشد. شاید اینطور بنظر برسد که رگلاژ شیشه سکوریت به دلیل وجود فریم می باشد. در صورتی که می توان گفت فریم دار بودن یا نبودن درب شیشه ای سکوریت در رگلاژ درب ارتباطی ندارد. یکی از قطعاتی که در رگلاژ شیشه سکوریت باید مورد بررسی قرار گیرد رگلاژ استپ درب شیشه سکوریت می باشد.

رگلاژ شیشه سکوریت و تعمیر استوپ درب شیشه ای در تهران
تعمیر استوپ درب شیشه ای

 

تعمیر یا تعویض استپ درب شیشه ای؟

به دلیل این که قیمت استپ شیشه سکوریت و هزینه نصب آن بسیار به صرفه تر از تعمیر استپ درب شیشه ای می باشد. پیشنهاد میکنیم به جای تعمیر استپ به تعویض استوپ بپردازید. نصب استپ جدید از طریق شرکت خیام سکوریت هم دارای گارانتی ۱ تا ۵ ساله می باشد و هم از نظر قیمت به صرفه تر است. در زمان خرابی استوپ جهت تعمیر استپ شیشه میرال می توانید با استفاده از شماره های درج شده در سایت خیام سکوریت از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید.

انواع استوپ شیشه سکوریت 

استوپ درب شیشه میرال بسته به محل مورد استفاده درب شیشه نشکن و نحوه باز و بسته شدن درب مورد استفاده قرار می گیرند.  فنر مورد استفاده برای درب با وزن مشخص قابل استفاده می باشد. در حال حاضر دو مدل استوپ شیشه سکوریت قابل عرضه می باشند که عبارت اند از :

استوپ شیشه سکوریت توکار:

استوپ توکار شیشه سکوریت خود بر دو نوع می باشد که عبارت است از:

  • استوپ مینی
  • استوپ معمولی

استوپ توکار شیشه نشکن همانطور که از اسم آن پیداست نصب آن نیاز به حفر و کندن زمین دارد. و به همین دلیل از استحکام بالایی برخوردار می باشد. نوع ایرانی که دارای ۱ تا ۵ سال ضمانت نامه کتبی می باشد و از نظر کیفیت مورد تایید است. استوپ های خارجی با توجه به برند و کیفیت می باشند . هر کدام از استپ های ایرانی و خارجی دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در شرکت خیام سکوریت هر دو نوع استوپ موجود می باشد و می توانید جهت اطلاع از قیمت با تیم ما تماس حاصل بفرمایید.

استوپ شیشه سکوریت روکار:

استوپ روکار نیز بسته به ابعاد درب و وزن و نحوه باز و بسته شدن  بر دو نوع می باشند. که عبارت اند از:

  • استوپ سنگین
  • استوپ سبک

این نوع استوپ ها در مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان حفر و کندن زمین وجود نداشته باشد. و بر روی درب شیشه ای نصب می شوند. معمولا بسیار رایج و مورد استفاده در شیشه های دودبند و شیشه فروشگاه  می باشد. اگر به استوپ روکار آسیب و صدمه ای وارد شود مستقیما بر کارکرد لولای درب تاثیر می گذارد. و در نتیجه عملکرد درب با مشکل مواجه می شود. به همین جهت باید در انتخاب استوپ روکار به وزن درب و ابعاد آن و  نوع کاربرد آن توجه کرد. چون استوپ روکار در معرض دید است در رنگ ها و طرح های متفاوتی تولید شده است. 

( مکان استوپ درب شیشه میرال با نشکن در پایین درب قرار داده می شود ).

تعمیر استوپ شیشه سکوریت و رگلاژ درب شیشه ای سکوریت در تهران
تعمیر استوپ شیشه سکوریت

راه های جلوگیری از تعویض استوپ شیشه سکوریت ؟

حال مهم ترین بخش این است که از چگونگی مراقبت و محافظت از استوپ مطلع شویم. عامل ایجاد مشکل در استوپ درب تماس با آب می باشد. جهت ماندگاری و استفاده بیشتر باید از ورود آب به داخل آن جلوگیری کرد.به این دلیل که ورود آب به مرور زمان باعث خراب شدن استوپ می شود. و یکی دیگه از روش های مفید جهت ماندگاری تر شدن استوپ و جلوگیری از رگلاژ باید داخل آن را از گریس یا پارافین پر کنید. هر گاه به یکی از دلایل بالا استوپ شیشه سکوریت از کار افتاد و خراب شد. باید اقدام به تعویض یا تعمیر استوپ درب شیشه ای کنیم که در اصطلاح باید رگلاژ شود. 

کار تعمیر استوپ درب خواستار فرد مجرب و حرفه ای در حوزه کاری می باشد .

( می توانید از خدمات مشاوره و بازدید رایگان ما بهره مند شوید )
۰۹۳۷۲۳۲۳۰۹۷
۰۹۱۲۱۲۷۹۲۱۵
۰۲۱۸۶۱۱۱۲۱۶
۰۲۱۴۴۲۹۴۷۶۲

1 نظر

  • درب اتوماتیک شیشه ای - شیشه سکوریت خیام 09121279215 تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

    […] و تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای و نصب و تعمیر و رگلاژ درب شیشه ای سکوریت ( شیشه میرال ) در تمام نقاط تهران توسط تیم متخصص […]

  • نظرات برای این پست بسته شده است.