نصب و تعمیر و رگلاژ درب شیشه ای

شیشه بالکن تاشو جمع شو

شیشه بالکن تاشو ( جمع شو ) در واقع همان شیشه بالکن ریلی یا تاشو می باشد اما به دلیل امکان تا شدن و جمع شدن آن در گوشه ای از بالکن در صورت عدم نیاز, به آن شیشه بالکن تاشو یا جمع شو می گویند. محصولی زیبا و در عین حال بسیار کاربردی می باشد که در طی مدت زمان کوتاهی توانسته است محبوبیت بسیاری را به دست آورد. کاربرد آن در تراس نسبت به شیشه بالکن ثابت نیز بیشتر است. و به گونه ای باز و استفاده می شود که کمترین فضای بالکن و یا تراس مورد نیاز می باشد. به کاربردن این نوع محصول هم از نظر زیبایی و هم مزیت های نسبت به درب های معمولی به صرفه می باشد. در صورت باز شدن شیشه بالکن به راحتی در کنار بالکن قرار میگیرند. پانل های مورد استفاده در این نوع محصول از نوع آلومینیوم کامل می باشد که در مقابل شرایط بد جوی و رطوبت یا آب باران مقاوم است.

از آن جا که برای حمل پانل ها نیاز به اتصالات مقاوم می باشد در این محصول از اتصالات غلتک بلبرینگ با جنس فولاد ضد زنگ استفاده می شود. ارائه رنگ های متفاوت و ظاهری شیک همچنین با دوام بودن از ویژگی های این محصول می باشد. جهت افزایش مقاومت و جلوگیر از ورود گردوغبار یا آب … در قاب و لبه های داخلی شیشه از عایق بندی استفاده شده است.

نصب و اجرای شیشه بالکن ریلی تاشو و جمع شو
شیشه بالکن تاشو

 

کاربرد شیشه بالکن تاشو جمع شو

انواع بالکن شیشه ای تاشو در بسیاری از ساختمان های مسکونی یا غیر مسکونی , تجاری … به کار برده می شوند. در قدیم از درب ها برای پوشش دهی بالکن استفاده می شود که این نوع درب ها در بالکن از لولا ها جهت باز و بسته شدن کمک می گرفتند اما اکنون با توجه به این فناوری درب ها توسط ریل و بدون نیاز به موتور باز و بسته می شوند. اگر قبلا از درب های قدیمی استفاده کرده اید با تعویض آن ها به درب ها و شیشه های جدید با فناوری مدرن متوجه می شوید که بالکن یا تراس خانه شما بزرگتر شده است.

در بالکن هایی که میزان فضای مورد نیاز جهت باز شدن پنجره یا درب بالکنی کم می باشد استفاده از بالکن شیشه ای تاشو توصیه می شود. به طور کلی مکان هایی را که می توان از این نوع محصول استفاده کرده به شرح زیر می باشند:

 • سالن های کنفرانس
 • ساختمان های مسکونی, آپارتمان ها و منازل
 • پنت هاوس
 • جهت پارتیشن بندی ادارات , دفاتر و منازل
 • استخر ها
 • سالن های ورزشی
 • ویترین فروشگاه و مغازه ها
 • گلخانه ها
 • بالکن
 • تراس
 • مرکز خرید
 • و …

کاربرد انواع شیشه بالکن تاشو به دلیل دارای بودن مزیت ها و مدرن بودن رو به افزایش است و در مکان های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مزایای نصب شیشه بالکن تاشو

۱- قابلیت نصب و اجرا در بالکن هایی با اشکال متفاوت ( به شکل گرد , ذوزنقه , … )

۲- امکان اجرا برای بالکن ها و تراس های طولانی

۳- جلوگیری از ورود حشرات و گردو غبار

۴- جلوگیر از ورود پرندگام و لانه سازی آن ها

۵- قابلیت شستشو و نظافت از دو طرف شیشه به آسانی

۶- استفاده آسان و راحت از آن بدون نیاز به آموزش

۷- باز و بسته شدن بدون نیاز به لوازم و وسایل خاص

۸- باز و بسته شدن بدون نیاز به فضای زیادی از بالکن

۹- در بالکن هایی که میزان فضای مورد نیاز جهت باز شدن

۱۰- امکان استفاده در چهار فصل سال در صورت نیاز می توان در فصل های گرم سال کامل برداشته شود.

۱۱- در صورت باز شدن در گوشه ای از بالکن یا تراس قرار می گیرد.

۱۲- دارای پانل های قدرتمند

۱۳- دارای عایق بندی در لبه های داخلی و قاب شیشه

۱۴- به راحتی و بدون نیاز به فشار زیاد به صورت کشویی باز می شود

 

بالکن شیشه ای ریلی تاشو و جمع شو
بالکن شیشه ای

 

قیمت شیشه بالکن تاشو بالکنی

با توجه به این که شیشه های بالکنی در انواع مختلفی تولید و در بازار هستند انتخاب نوع آن بر روی قیمت تاثیرگذار است. و همچنین با توجه به ضخامت های شیشه ها قیمت نصب شیشه بالکن تاشو متفاوت است. یراق آلات مورد استفاده جنس و کیفیت آنها بر روی قیمت تاثیرگذار است هر چه مقدار یراق آلات بیشتر باشد قیمت نیز افزایش می یابد. یکی از مهم ترین موردی که در قیمت شیشه بالکن تاشو تاثیرگذار است متراژ و مساحت محل مورد نظر می شود به طوری که در صورت بزرگ بودن تراس یا بالکن مقدار هزینه و قیمت نیز افزایش می یابد.