شیشه بالکن ریلی تاشو

یکی از انواع شیشه های مورد استفاده در تراس شیشه بالکن ریلی تاشو می باشد. شیشه تاشو بالکنی , شیشه بالکن تاشو و جمع شو , شیشه تاشو بالکن , شیشه تاشو از اصطلاحاتی است که برای این نوع شیشه به کاربرده می شود. و بهترین انتخاب برای بالکن های ساختمان های اداری , تجاری و مسکونی نیز می باشد. جنس این شیشه از نوع سکوریت درجه یک می باشد و در ضخامت های مختلف تولید شده است. در حال حاضر رایج ترین نوع شیشه بالکن است که می توان شیشه بالکن ریلی تاشو را برای هر نوع بالکنی و در هر ابعادی استفاده کرد. ساختار این نوع شیشه بالکن از نظر نوع فریم و نحوه باز و بسته شدن نسبت به دیگر انواع شیشه بالکن متفاوت است.

شیشه تاشو بالکن یا تراس از پنل های شیشه ای ساخته می شود که یک پنل در انتها ثابت می ماند و پنل ها بعدی در کنار آن قرار می گیرند. می توان در صورت نیاز برای محیط های مانند بالکن منزل مسکونی یا ساختمان تجاری , استخر , آلاچیق … به کار برده شوند. از مزیت های رایج این نوع شیشه جمع شدن و تا شدن آن است که می توان پنل ها را در یک سمت به وسیله ریلی که در آن تعبیه شده است جمع کرد.

 

شیشه تاشو بالکنی متحرک

از رایج ترین شیشه بالکن مورد استفاده شیشه بالکن متحرک می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از مزیت های فراوانی برخوردار می باشد. شیشه بالکن تاشو متحرک در زمان مورد نیاز به یک سمت جمع می شود و به صورت کشویی در کنار هم قرار می گیرد. بنابراین مناسب برای بالکن هایی می باشد که فضای کوچکی دارند. در این نوع بالکن ها نمی توان از درب بالکن به دلیل ساختار و متراژ کم آن استفاده کرد.

شیشه تاشو بالکن توسط غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ متصل شده است تا حرکت بر روی ریل ها عمل باز و بسته کردن بالکن را آسان تر نمایید. و همچنین به کار بردن فولاد آن را در مقابل حرکت پانل ها مقاوم می کند.

 

مزیت شیشه بالکن ریلی تاشو

۱- متداول ترین نوع بالکن شیشه ای می باشد.

۲- قیمت ساختمان دارای بالکن شیشه ای ریلی بیشتر است.

۳- به آسانی با استفاده از فریم ها باز و بسته می شود.

۴- مناسب برای بالکن های با متراژ کم می باشد.

۵- به راحتی نور را از خود عبور می دهد و می توانید از محیط داخل بالکن کل فضای بیرون را به وضوح مشاهده کنید.

۶- شیشه بالکن جمع شو و تاشو به آسانی در کناری جمع می شود.

۷- در زمان های و در فصل های مختلف از سال می توانید با قرار داد فریم ها در کنار از هوای بیرون نیز لذت ببرید.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *