شیشه بالکن ریلی تاشو

یکی از انواع شیشه های مورد استفاده در تراس شیشه بالکن ریلی تاشو می باشد. شیشه ریلی بالکن , شیشه بالکنی ریلی , شیشه بالکن ریلی تاشو از اصطلاحاتی است که برای این نوع شیشه به کاربرده می شود. و بهترین انتخاب برای پوشش بالکن و تراس ساختمان های اداری , تجاری و مسکونی نیز می باشد. جنس این شیشه از نوع سکوریت درجه یک می باشد و در ضخامت های مختلف تولید شده است. در حال حاضر رایج ترین نوع شیشه بالکن است که می توان شیشه بالکن ریلی تاشو را برای هر نوع بالکنی و در هر ابعادی استفاده کرد. ساختار این نوع شیشه بالکن از نظر نوع فریم و نحوه باز و بسته شدن نسبت به دیگر انواع شیشه بالکن متفاوت است.

شیشه تاشو بالکن یا تراس از پنل های شیشه ای ساخته می شود که یک پنل در انتها ثابت می ماند و پنل ها بعدی در کنار آن قرار می گیرند. می توان در صورت نیاز برای محیط های مانند بالکن منزل مسکونی یا ساختمان تجاری , تراس , استخر , آلاچیق … به کار برده شوند. از مزیت های رایج این نوع شیشه جمع شدن و تا شدن آن است که می توان پنل ها را در یک سمت به وسیله ریلی که در آن تعبیه شده است جمع کرد. بنابراین مقدار فضای کمتری مورد نیاز است.

 

بالکن شیشه ای
بالکن شیشه ای

شیشه تاشو بالکنی متحرک

از رایج ترین شیشه بالکن مورد استفاده شیشه بالکن متحرک می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از مزیت های فراوانی برخوردار می باشد. شیشه بالکن تاشو متحرک در زمان مورد نیاز به یک سمت جمع می شود و به صورت کشویی در کنار هم قرار می گیرد. بنابراین مناسب برای بالکن هایی می باشد که فضای کوچکی دارند. در این نوع بالکن ها نمی توان از درب بالکن به دلیل ساختار و متراژ کم آن استفاده کرد.

شیشه تاشو بالکن توسط غلتک بلبرینگ از جنس فولاد ضد زنگ متصل شده است تا حرکت بر روی ریل ها عمل باز و بسته کردن بالکن را آسان تر نمایید. و همچنین به کار بردن فولاد آن را در مقابل حرکت پانل ها مقاوم می کند.

 

مزیت شیشه بالکن ریلی تاشو

۱- متداول ترین نوع بالکن شیشه ای می باشد.

۲- قیمت ساختمان دارای بالکن شیشه ای ریلی بیشتر است.

۳- به آسانی با استفاده از فریم ها باز و بسته می شود.

۴- مناسب برای بالکن های با متراژ کم می باشد.

۵- به راحتی نور را از خود عبور می دهد و می توانید از محیط داخل بالکن کل فضای بیرون را به وضوح مشاهده کنید.

۶- در زمان های و در فصل های مختلف از سال می توانید با قرار داد فریم ها در کنار از هوای بیرون نیز لذت ببرید.

۷- از ورود حشرات , گرد و غبار به داخل تراس یا آپارتمان جلوگیری می کند.

۸- به راحتی باز و بسته می شود.

۹- جهت باز و بسته شدن نیز نیاز به فضای کمتری می باشد. بنابراین در بالکن های کوچک هم می توان از آن استفاده کرد.

 

 

بالکن شیشه ای ریلی

شیشه های بالکن در انواع مختلفی جهت بالکن یا تراس به کار برده می شوند. در شیشه های ریلی همانطور که گفته شده است نحوه باز و بسته شدن به صورت ریلی می باشد در برخی موارد مجموع پنل ها مانند نرده و بدون هیچ نگهدارند از به صورت عمودی در کنار هم چیده و قرار گرفته می شوند. همچنین این امکان وجود دارد که این نوع شیشه های بدون هیچ پنلی آلومینیومی در کنار هم قرار می گیرند و فقط با استفاده از اتصال بند یا گیره اتصال به یکدیگر متصل می شوند.

 

قیمت بالکن شیشه ای ریلی

عواملی بسیاری در قیمت شیشه بالکن تاثیرگذار هستند تمامی یراق آلاتی که به کاربرده می شوند و همچنین ابعادت محل مورد نظر از موارد موثر نیز می باشند. همچنین با توجه به انواع مختلف بالکن های شیشه ای فریم دار یا فریم لس و کشویی یا لولایی بر قیمت تاثیرگذار است. میزان متراژ نصب و اجرای بالکن شیشه ای یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت می باشد. در این جهت در صورت افزایش متراژ محل مورد نظر هزینه نصب شیشه بالکن نیز افزایش پیدا می کند. بررسی دقیق محل و اندازه گیری دقیق آن توسط کارشناسان نیز انجام می شود و قیمت نهایی پس از دریافت اطلاعات کامل لیست و ارائه خواهد شد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *