شیشه بالکن چیست

امروزه شیشه ها در بخش های زیادی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. شیشه بالکن متحرک یا ریلی یا کشویی یکی از کاربرد های مهم شیشه در ساختمان می باشد. و دارای مزیت های زیادی است که بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است. زمانی که ایوان یا بالکن منزل تان بدون هیچ نوع محافظی باشد وجود گردو خاک و یا بارش باران باعث آزار شما خواهد شد. به راحتی با بارش باران تراس یا ایوان شما خیس می شود. علاوه بر ورود آب سبب عدم لذت شما از فضای بیرون می شود.

حال راه حل چیست؟ بهترین انتخاب استفاده از شیشه بالکن می باشد. شیشه های تراس دارای انواع مختلفی هستند که بنا به درخواست شما و کاربرد تان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. از مزیت های شیشه بالکن محافظت در برابر گردوغبار , بارش باران و ورود آب به محیط داخل می باشد. در عین حال شما می توانید در تمام فصل سال و در شرایط های جوی مختلف با خیال راحت از این بخش استفاده کنید.

 

کاربرد بالکن شیشه ای چیست؟

به دلیل خصوصیت های شیشه بالکن می توان از آن در تمام ساختمان های تجاری , مسکونی , ادارای , سازمان ها , شرکت ها , منازل , آپارتمان ها , خانه های ویلایی … و همچنین گلخانه ها مورد استفاده قرار داد.  مکان های از ساختمان که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد در تراس ها و ایوان های منزل و استخر ها می باشد. شیشه های نشکن پوشش مناسبی برای بالکن و تراس منزلتان می باشند. که علاوه بر محافظت از منزلتان بدون نیاز به نرده می توانید از آن ها استفاده کنید.

 

مزیت استفاده از شیشه تراس

۱- جلوگیری از ورود گرد و خاک به محیط داخلی تراس

۲- در مقابل باران و ورود آب و برف نیز مقاوم است

۳- امکان استفاده از شیشه در سقف تراس

۴- علاوه بر محافظت در برابر عوامل بیرونی به دلیل شفافیت می توانید از محیط بیرون هم لذت ببرید.

۵- دارای طرح های مختلف شیشه بالکن ریلی , کشویی , تاشو ..

۶-  به عنوان عایقی مناسب در برابر صداهای محیط بیرون می توان از شیشه بالکن استفاده کرد.

۷- استفاده از شیشه بالکن به عنوانی عایقی در مقابل سرما و گرما می باشد و به راحتی می توانید در فصل های سرد سال نیز از ایوان یا محیط تراس منزل تان نهایت لذت را ببرید.

۸- به دلیل قابلیت متحرک در انواع مختلف تاشو , ریلی , کشویی به آسانی در یک سمت جمع شده و به راحتی قابل شستشو است.

۹- دارای مقاومت و محافظ منزلتان می باشد.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *