شیشه تزئینی ساختمان

شیشه تزئینی ساختمان نوعی دیگر از شیشه های مورد استفاده در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی منزل می باشند دارای تنوع رنگی بسیار بالا هستند. شیشه های تزئینی یا دکوراتیو که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید و اجرا می شوند و زیبایی خاصی را به محیط می بخشند. دارای نقش های متنوع می باشند که علاوه بر آن تا حدودی از ورود نور نیز جلوگیری می کنند. این نوع شیشه ها در ابعاد مختلف تولید می شوند که بسته به نیاز و مکان انتخابی کاربرد دارند. از این نوع شیشه ها در درب ساختمان , دکوراسیون داخلی , طراحی محیط کار و زیباسازی داخلی نیز استفاده می کنند. جنس این نوع از شیشه های عبارت اند از شیشه لمینیت رنگی , شیشه رنگی , شیشه سندبلاست , شیشه مات ….

 

مزیت شیشه تزئینی ساختمان

  • دارای زیبایی و یک شیشه دکوراتیو است که محیطی دلنشین را ایجاد می کند و بر روی دکوراسیون داخلی تاثیرگذار است.
  • تا حدودی از عبور نور خورشید جلوگیری می کند. و مانع از دیده شدن در آن طرف شیشه می شود.
  • دارای تنوع , طرح , رنگ مختلف بوده و در قسمت های مختلف به راحتی نیز به کار برده می شود.
  • قابل استفاده در پارتیشن شیشه ای در محیط های مختلف می باشد.
  • ایجاد یک فضای آرام و بسیار مطلوب با استفاده از شیشه های تزئینی دکوراتیو
  • استفاده از این نوع محصول در بخش های مختلف ساختمان
  • امکان دیدن فضای طرف دیگر شیشه در کنار دارا بودن طرح و شکل های جذاب

 

کاربرد و موارد استفاده از شیشه تزئینی ساختمان

از شیشه های تزئینی در مکان های مختلفی به سلیقه افراد استفاده می شود. برای نمونه می توان به تالارها , سالن کنفرانس ها , کافی شاپ ها , کلینیک زیبایی , مجتمع های اداری , تجاری و ساختمان های مسکونی اشاره کرد. وجود شیشه های رنگی در محیط باعث افزایش زیبایی می شود. و همچنین نمای بسیار زیبایی به محیط خارج و نما ساختمان می دهد. به دلیل دارا بودن نقش ها و رنگ های مختلف گرم یا سرد می توان در هر مکانی از این شیشه های استفاده کرد.

معمولا افراد سلیقه با به کاربرد این نوع از محصولات دکوراسیون داخلی محیط کار یا منزلشان را با کلاس تر نشان می دهد. به طور مثال در محیط آشپزخانه می توان به عنوان یک تابلو هنری بر روی بخشی از آشپزخانه به کار برده شود. همچنین در صورت وجود ستون در قسمت پذیرایی یا داخل محیط ساختمان می توان با این نوع شیشه آن را پوشش دهید تا دکوراسیون داخلی را با کلاس تر و زیبا تر کند. همچنین کاربرد آن در پنجره ها این امکان را می دهد که بتوانیم از نور بیرون را استفاده کرده اما از بیرون محیط داخل دید نداشته باشد.

یکی دیگر از کاربرد های این نوع محصول در قسمتی از سقف می باشد. اگر در بخشی از سقف منزلتان نورگیر سقفی دارید و از ظاهر ساده و معمولی آن راضی نیستید می توانید شیشه دکوراتیو را در سقف به کار ببرید. این شیشه ظاهر نورگیر را به صورت کام تغییر داده و بسیار جذاب تر و باکلاس می شود. همچنین در کنار محیط داخلی منزلتان از زیبایی خاصی برخوردار می شود.

انواع شیشه تزئینی ساختمان

شیشه های تزئینی در انواع مختلف در محیط داخلی ساختمان استفاده می شوند. این نوع از محصول در شکل های مختلف تولید و نصب می شود. اما با توجه به نوع استفاده و محیط مورد نظر می توانید انواع شیشه تزئینی ساختمان را انتخاب نمایید. شیشه های طرح دار , رنگی … از انواع این محصول می باشند.

 

شیشه تزیینی درب ورودی ساختمان

همانطور که گفته شد از این نوع شیشه در بخش های مختلف منزل , محل کار , ساختمان تجاری , مسکونی , لابی, هتل ها ,  …. بسیار کاربرد دارد. یکی از قسمت های که بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است شیشه تزئینی برای درب ورودی ساختمان می باشد. معمولا این نوع از شیشه های به صورت ترکیبی بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند تا علاوه بر داشتن استحکام بیشتر تاثیر بسیار زیادی بر روی محیط داخلی منزل دارند. و دکوراسیون داخلی منزل را لوکس تر جلوه می دهند. همچنین می توانید بر روی شیشه های سکوریت نیز این نوع محصول را به کار ببرید.

استفاده از شیشه سکوریت سبب می شود تا از قابلیت های شیشه های سکوریت که شامل مقاومت و استحکام نیز بهره مند شوید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *