شیشه طرح دار درب ورودی

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان انواع مختلفی از شیشه ها بسته به نیاز و کاربرد افراد تولید شده اند. شیشه طرح دار درب ورودی نوعی از شیشه ساختمانی می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. و از مزیت ها و کاربردهای بسیاری برخوردار می باشد. درب های ورودی با استفاده از اجرای سندبلاست شیشه در هر نوع ابعاد و اندازه ای می توانند طرح دار شوند. سندبلاست شیشه این امکان را می دهد که هر نوع طرحی را بر روی شیشه ها اجرا کنیم تا موجب عدم دیده شدن و همچنین زیبا تر شدن شیشه ها می شود.

 

چطور شیشه را طرح دار کنیم؟

شیشه هایی که ساده هستند به صورت شفاف و با وضوح بالا طرف دیگر را به خوبی نشان می دهند شاید این موضوع در برخی موارد زیاد خوشایند نباشد. حال برای جلوگیری از این وضع می توان شیشه های ساده را به سلیقه خودمان طرح دار کنیم. انجام این کار بسیار لذت بخش است زیر را هر نوع طرحی را می توان بر روی شیشه با استفاده از روش های مختلف اجرا کرد. ابتدا طرح مورد نظر را پس از طراحی بر روی شیشه سکوریت چسبانده می شود. برچسب بسیار مقاوم است و در برابر فشار یا ضربه از شیشه جدا نخواهد شد. بعد از انجام مرحله فوق نوبت به اجرای سندبلاست ( ماسه پاشی ) می باشد. به این ترتیب که شن و ماسه با فشار زیاد بر روی شیشه پرتاب می شوند و حفره های کوچکی بر روی شیشه ایجاد می شود که در کنار هم قرار گرفتن این حفره های طرح نهایی را به وجود می آورد.

 

مزیت های طرح دار کردن شیشه

باید در نظر داشته باشید که درب ورودی ساختمان اولین مکانی است که مهمان شما از فضای داخلی خانه تان در نظر خواهد داشت. روش های مختلف جهت ایجاد طرح های شیک بر روی شیشه انجام می شود از جمله سندبلاست , استین گلاس, اسید شور, انگروینگ و … که بنا بر درخواست مشتری و نوع شیشه می توان یکی از روش ها را انتخاب کرد. اگر میخواهید در محیط کار, منزل, ساختمان محیطی جذاب و با کلاس داشته باشید به شما استفاده از این محصول را پیشنهاد می کنیم. شیشه های طرح دار دارای مزیت های زیادی می باشند به همین دلیل استفاده از آنها به سرعت متداول شده و در حال گسترش است.

  • جایگزین مناسبی به جای استفاده از پرده می باشد.
  • تا حدودی مانع عبور نور خورشید می شود.
  • هر نوع طرحی را به دلخواه می توان بر روی شیشه ایجاد کرد.
  • دارای ظاهر زیبا و شیک می باشد و همچنین موجب ایجاد زیبایی در محیط اطراف درب و جلوه بیشتر آن می شود.

 

قیمت درب شیشه ای طرح دار

درب شیشه ای طرح دار برای موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. از علت های مهم طرح دار کردن درب مانع از دیده شدن پشت درب و همچنین زیباتر شدن محیط اطراف آن می شود. طرح درخواستی توسط کارفرما بر روی شیشه ساده درب اعمال می شود. هزینه دربهای شیشه ای طرح دار به عوامل زیادی بستگی دارد یکی از موارد مهمی که باید مورد توجه قرار بگیرید ابعاد و اندازه درب مورد نظر می باشد. معمولا قیمت دقیق بعد از مشاهده و بازدید از مکان اعلام می شود.

 

کاربرد شیشه طرح دار

از کاربردهای متداول شیشه طرح دار در ورودی ساختمان و لابی در محیط های مسکونی , تجاری , اداری … بسیار مشاهده شده است. همچنین در وان حمام , اتاق ها , در های کابینت , توالت , پنجره ها … از کاربردهای دیگر شیشه طرح دار می باشد. به طور کلی شیشه های طرح دار علاوه بر ایجاد زیبایی جهت خصوصی سازی خانه ها کاربرد دارند. که امروز بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته اند.

 

انواع شیشه هاي طرح دار درب ورودی

شیشه طرح دار درب ورودی ساختمان و شیشه طرح دار درب ورودی لابی از مهم ترین مواردی هستند که از شیشه های طرح دار در آن ها استفاده می شود. طرح های زیبا و جذاب بر روی شیشه سکوریت که با استفاده از سند بلاست حکاکی می شود می تواند شامل آرم , یا شکل و طرح مورد نظر شما باشد. ایجاد این نوع ایده سبب شده تا شیشه های ساده کمتر استفاده شوند و درب های شیشه ای طرح دار بیشتر گزینه ای مناسب برای افراد با سلیقه باشند.

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *