شیشه مغازه

با ساخت شیشه سکوریت و دارا بودن کیفیت و مزیت امروزه در انواع شیشه مغازه و فروشگاه کاربرد دارد. شیشه مغازه ریلی , شیشه مغازه برقی , ویترین شیشه ای و … نما و درب شیشه ای مغازه از کاربردهای این نوع محصول می باشند. شیشه های قدیمی و معمولی امنیت چندانی نداشتند و در صورت شکستن در برخی موارد سبب ضربه به اطرافیان و مشتریان می شدند. در مقابل شیشه سکوریت مغازه از نوع شیشه مقاوم با ضخامت بالا بوده که در برابر ضربه تا حدودی مقاوم است و در صورت شکستن به صورت تکه ها کوچک بدون لبه تیز تبدیل می شود از این رو سبب ایجاد مشکلات برای مشتریان و افراد نخواهد شد.

می توان از شیشه سکوریت در قسمت درب مغازه و ویترین فروشگاه یا مغازه استفاده کرد.تا علاوه بر افزایش امنیت زیبایی و جلوه خاصی را به نمای شیشه ای مغازه بدهد. شیشه مغازه میرال مانند شیشه معمولی دارای شفافیت کامل است و دارای ظاهری شیک و مدرن است.

 

شیشه نمای فروشگاه

 

انواع شیشه سکوریت مغازه

شیشه سکوریت در بخش های مختلف مغازه به کار برده می شود که عبارت اند از ویترین , نما , درب , قفسه بندی , درب اتوماتیک و …. که ظاهری شیک و مدرن را ایجاد می کند. ساختار شیشه به دلیل شفاف بودن در ویترین مغازه محیطی زیبا را به وجود می آورد. از جهتی تمام قسمت های ویترین به صورت کامل دیده می شود و در نتیجه مشتری با دید وسیع تر می توان راحت تر و با آرامش خرید کند. انواع شیشه سکوریت مغازه به صورت ریلی , کشویی , برقی … در مغازه مورد استفاده قرار میگیرند. و عبور و مرور افراد و مشتریان را آسان تر می کند.

 

استفاده از شیشه سکوریت در مغازه

شاید این سوال به وجود آید که چرا باید از شیشه سکوریت در مغازه ها و ویترین ها و یا فروشگاه ها استفاده کرد؟ تا حدودی می توان گفت به کار بردن شیشه سکوریت ها از نظر هزینه به صرفه می باشد چرا که مقاومت آن ها می باشد. همچنین ضخامت شیشه از ۴ میل تا ۲۰ میل هستند در انواع رنگ ها و طرح های مختلف ساخته شده اند. شما به راحتی می توانید هر نوع طرح یا آرام یا شکلی را بر روی آن حک کنید. به عنوان مثال در نمای شیشه ای مغازه آرایشگاه می توان طرح و مدل دلخواه را بر روی آن پیاده کرد یا همچنین شیشه نمای فروشگاه می توان شامل آرم فروشگاه باشد. از این رو شیشه های سکوریت در مغازه های می توانند طرح درخواستی شما را شامل شده و به عنوان تبلیغات روی شیشه مغازه کاربرد داشته باشند.

 

شیشه مغازه برقی / ریلی در تهران

با افزایش کاربرد شیشه سکوریت در مغازه ها استفاده از شیشه مغازه در تهران و شهرستان ها به صورت برقی و ریلی افزایش یافته است همانطور که گفته شده شیشه مغازه برقی یا ریلی می باشد. خصوصیت این نوع درب شیشه ای مغازه به این صورت است که به راحتی باز و بسته شده و عبور و مرور را آسان می کند. از آنجا که فروشگاه ها و مغازه ها محل های پر رفت و آمدی هستند توجه به مسائلی که سبب راحتی مشتری خواهد شد  افزایش یافته است.

 

شیشه مغازه

 

شیشه ویترین مغازه

انواع شیشه ویترین ساخته شده که بسته به نوع سلیقه مشتری می باشد. شیشه های ویترین مغازه یا فروشگاه ها می تواند به اشکال مختلف طراحی شوند تا با ایجاد فضا و ظاهری متفاوت مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنند. نصب شیشه ویترین سبب می شود تا جنس های داخل ویترین به خوبی نشان داده شده و مشتری را ترغیب به خرید کنند. جهت نصب ویترین شیشه ای مغازه از یک فرد مجرب و حرفه ای کمک بخواهید.

شرکت خیام سکوریت با داشتن چندین دهه سابقه کاری درخشان در نصب و رگلاژ شیشه مغازه در تهران آماده عقد قرارداد در تمام نقاط تهران با شما عزیزان می باشد. مدت زمان نصب درب شیشه ای , شیشه ویترین و شیشه مغازه ۲۴ ساعت می باشد و تمامی کارها توسط افراد با سالها سابقه کاری انجام خواهد شد. ارائه ضمانت نامه کتبی و استفاده از لوازم درجه یک رمز موفقیت و مشتری مداری ماست. جهت دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *