قیمت شیشه بالکن یا تراس

یکی از رایج ترین سوالات برای نصب شیشه بالکن اطلاع از قیمت می باشد. عوامل بسیاری بر قیمت شیشه بالکن یا تراس شیشه ای تاثیر گذار هستند که حتما باید بررسی شوند. اولین موردی که برای تعیین قیمت باید بررسی شود متراژ و مساحت بالکن است. واضح است که هر چه مقدار و اندازه تراس بزرگ تر باشد نرخ و هزینه نیز بیشتر می شود. همچنین شیشه های بالکن در انواع مختلف کشویی و  لولایی و یا با فریم آلومینیوم یا بدون فریم ( فریم لس ) می باشند. از جمله عواملی که می توانند در ارائه لیست قیمت تاثیر گذار باشند نیز محسوب می شوند.

شیشه بالکن یکی از پر استفاده ترین محصولات شیشه سکوریت می باشد. که دارای ضخامت بسیار زیاد بوده و به عنوان محافظ در برابر عواملی بیرونی نیز کاربرد دارد. این نوع شیشه ها با ضخامت بالا می باشند بنابراین از امنیت بالایی برخوردار است.

 

شیشه بالکن و قیمت شیشه بالکن یا تراس
شیشه بالکن

خصوصیات بالکن شیشه ای

افزایش فضای مفید آپارتمان و منزل

افزایش زیبایی نما و یکدست شدن ظاهر ساختمان ها

جلوگیری از ورود باران , برف , باد , گرد و خاک به محیط داخلی ساختمان

به عنوان عایقی جهت جلوگیری از ورود صوت و جلوگیری از تبادل دما

اجرای بالکن در ظاهر و شکل های متنوع و همچنین در انواع مختلف

ورود نور خورشید به داخل ساختمان و نورگیر شدن ساختمان و فضای داخلی آپارتمان از این رو در روز ها نیاز به صرف انرژی برق کمتری جهت روشن بودن فضای داخلی آپارتمان می باشد.

و ….

 

قیمت بالکن شیشه ای تاشو ریلی
بالکن شیشه ای

لیست عوامل موثر در قیمت شیشه بالکن

با توجه به این که شیشه بالکن در انواع مختلف اعم از ریلی تاشو , شیشه بالکن پنجره ای , جمع شو …. در حال حاضر مورد استفاده قرار میگیرد با در نظر گرفتن به نوع انتخاب مشتری و یا این که چه نوع شیشه ای برای بالکن مورد نظر مناسب است و همچنین رنگ , ابعاد شیشه , میزان ضخامت شیشه که در ضخامت های متفاوتی تولید شده است هزینه نصب شیشه بالکن یا تراس اعلام می شود.

هر نوع شیشه ای نیاز به یراق آلات و لوازم مورد نیاز است. افزایش استفاده از پروفیل و یراق آلات با توجه به نوع و کیفیت آن ها بر قیمت نهایی تاثیرگذار است طبق لیست وسایل مورد نیاز هزینه نهایی اعلام می شود. یکی از مهم ترین مواردی که تاثیر مستقیم و مهمی در هزینه نصب بالکن شیشه ای دارد متراژ محل مورد نظر می باشد. هرچه مقدار مساحت مکان بیشتر باشد در نتیجه میزان قیمت شیشه بالکن یا قیمت شیشه تراس نیز افزایش داده می شود.

اما به طور خلاصه می توان لیست مواردی را که بر قیمت شیشه بالکن تاثیرگذار هستند را در زیر شرح داد:

  • اولین موردی که باید بررسی شود مساحت , ارتفاع .. تراس می باشد.
  • رنگ مورد نظر برای شیشه تراس.
  • یراق آلات مورد استفاده
  • انتخاب نوع بالکن اعم از کشویی یا لولایی با فریم یا فریم لس بر هزینه شیشه بالکن تاثیرگذار است.
  • انتخاب شیشه سکوریت خارجی یا ایرانی بر قیمت و هزینه نهایی نیز تاثیر گذار است.

البته قیمت نهایی انجام پروژه نصب بالکن شیشه ای بعد از بازدید و مشاهده پرسنل خیام سکوریت انجام می شود.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *