قیمت شیشه مغازه

انواع شیشه های ساختمانی در بخش های مختلفی از بناها و ساختمان و … مورد استفاده قرار گرفته اند. پیدایش شیشه یک عرصه جدید را به وجود آورده است که روز به روز در حال گسترش می باشد. استفاده از شیشه های در مغازه ها نیز یکی از کاربرد شیشه است. جهت اطلاعات بیشتر در مورد شیشه مغازه کلیک کنید. قیمت شیشه مغازه با توجه به کاربرد طرح و ضخامت شیشه متفاوت است در زیر به چند نمونه از قیمت ها و عوامل موثر در هزینه نصب شیشه مغازه اشاره می کنیم.

 

شیشه ویترین مغازه

 

قیمت شیشه برقی مغازه

شیشه ها برقی مغازه در تهران و شهرستان ها برای محل های پر رفت آمد مانند ورودی مغازه ها , فروشگاه ها , بیمارستان ها , بانک ها … بسیار دیده می شوند. مزیت این نوع شیشه باعث شده مورد استقبال مشتریان عزیز قرار بگیرد. قیمت شیشه برقی مغازه بعد از بازدید از محل و بررسی ابعاد , اشکال , متراژ , ارتفاع و رنگ و نوع شیشه مصرفی … تعیین می شود. شخص متخصص لیست قیمت ها را پس از مشاهده ارائه می دهد. یکی از مهم ترین عواملی که بر قیمت تاثیر گذار است نوع و مقدار یراق آلات مصرفی می باشد که هرچه بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و یا از کیفیت بالاتری برخوردار باشد هزینه ها هم نیز افزایش پیدا می کند. شرکت خیام سکوریت برای یراق آلاتی که به کار می برد ضمانت نامه کتبی از ۱ تا ۵ سال ارائه می دهد.

 

قیمت روز شیشه سکوریت مغازه

با توجه به انبوه محصولات و این که هر کدام از آن ها در انواع مختلف و کیفیت های متفاوت می باشند. و این که برای ارائه دقیق قیمت شیشه برای مغازه یا فروشگاه یا … نیاز به اندازه گیری است بنابراین امکان ارائه لیست قیمت شیشه سکوریت مغازه وجود ندارد. شما می توانید برای دریافت اطلاعات قیمت روز شیشه سکوریت مغازه در تهران با ما تماس بگیرد. شرکت خیام سکوریت در تمام محلات و مناطق , شرق تهران , شمال تهران , غرب تهران … سرویس و خدمات خود را ارائه می دهد. با توجه به دارا بودن تعداد زیادی نیرو های مجرب در سریع ترین زمان در خدمات شما خواهیم بود.

 

قیمت شیشه میرال مغازه

قیمت شیشه میرال با بررسی ابعاد و ضخامت انتخابی آن تعیین می شود اما به طور کلی شروع قیمت ها از ۴۲۰۰۰ تومان می باشد. شیشه میرال نیز در درب و نما و … مغازه به کار برده می شود. به دلیل وجود مقاومت بالا در مقابل ضربه به عنوان شیشه ایمن مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که مغازه یا فروشگاه یک مکان پر رفت و آمد است نیاز به ایمنی بیشتر جهت حفظ حال مشتریان عزیز می باشد پس بهترین گزینه انتخاب شیشه میرال مغازه می باشد. و برای دریافت اطلاعات دقیق قیمت شیشه میرال مغازه با ما تماس بگیرید.

 

شیشه نمای مغازه

 

قیمت شیشه درب مغازه

درب شیشه ای مغازه یکی از محل هایی است که در آن از شیشه سکوریت یا شیشه میرال استفاده می شود. که در انواع متفاوتی تولید شده اند. قیمت شیشه درب مغازه با توجه به نوع لولا , یراق آلات و دستگیره … متفاوت می باشد. جهت دریافت قیمت درب شیشه ای مغازه با ما تماس بگیرید.

انواع دربهای شیشه ای مغازه را می توان به صورت زیر شرح داد:

  • درب شیشه ای کشویی
  • درب شیشه ای تلسکوپی
  • درب شیشه ای منحنی
  • درب شیشه ای ریلی

 

قیمت شیشه ویترین مغازه

شیشه ویترین در انواع مختلفی وجود دارند قیمت شیشه ویترین مغازه با توجه به عواملی متفاوت است. جهت اجرای شیشه نمای مغازه می توان از شیشه ویترین استفاده کرد. تا علاوه بر زیبایی به مغازه یا فروشگاه سبب ایجاد امنیت شود. جنس شیشه ویترین از نوع سکوریت می باشد همانطور که میدانید شیشه های سکوریت در درجه گرمای بسیار زیادی قرار می گیرند و سپس سرد می شوند تا بتوانند فشار و مقاومت بالایی را تحمل کنند.

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *