نصب شیشه بالکن یا تراس

نصب شیشه برای بالکن و تراس از جمله موارد پر استفاده از شیشه ها و شیشه سکوریت در ساختمان می باشد. وجود شیشه در بالکن از ویژگی های منحصر به فردی هم از لحاظ زیبایی نمای ساختمان و هم محافظ و امنیت برخوردار است. به طوری که مالکان با سلیقه استفاده از شیشه را به جای چوب یا فلز برای بالکن ساختمان یا منزل ترجیح می دهند. بالکن های شیشه ای در انواع جمع شو و تاشو , ریلی , متحرک , برقی , بازشو , بدون فریم , فریم دار , پارتیشن , سکوریت و … موجود می باشند. همچنین  دارای رنگهای سفید , نقره ای , شامپاینی , طلایی و طرح چوب … می باشند که طبق علایق و سلیقه مشتری هر نوع رنگی را می توان اجرا کرد. و به دلیل مزیت های فراوانی که دارند در محل های مختلفی ساختمان و منازل از جمله بالکن , حیاط , استخر و … مورد استفاده قرار می گیرند. در نصب شیشه برای بالکن یا تراس نیز باید اصول و قوانین آن رعایت شود تا نتیجه خوب حاصل شود.

 

نصب بالکن شیشه ای و شیشه تراس
نصب بالکن شیشه ای

 

آموزش نصب شیشه بالکن یا تراس

نصب بالکن شیشه ای بهتر است توسط افراد دارای مهارت و سابقه انجام گیرد. چرا که عدم رعایت اصول ممکن است باعث ایجاد مشکلات بعد از نصب شود. قبل از نصب مکان مورد نظر باید بازدید و بررسی شود ابعاد شیشه ها , نوع و یراق آلات مصرفی و همچنین اطلاعات جزئی مانند رنگ … لیست شود. در نصب و اجرای شیشه بالکن نباید هیچگونه تخریبی بر روی سطح دیوار ها و یا نما ایجاد شود. انجام مراحل کار کاملا به صورت روکار است و هیچ آسیبی به ساختمان وارد نمی شود. مدت زمان اجرا و راه اندازی این نوع شیشه معمولا یک روز است مگر این که در شرایط بد یا پیچیده زمان آن طولانی شود. برای نصب شیشه بالکن یا تراس با ما تماس بگیرید.

 

خصوصیات نصب بالکن شیشه ای

استفاده از بالکن شیشه ای بسیار مرسوم شده است از خصوصیات بارز آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

افزایش دید محیط اطراف

به کار بردن شیشه در بالکن ها به جای درب یا دیوار باعث می شود تا بتوان به صورت شفاف محیط اطراف منزل یا ساختمان را دید. بنابراین می توان یک فضای لذت بخش را در محیط آپارتمان برای خود ایجاد کرد و اوقات خوشی را با خانواده در آن گذراند.

 

زیاد شدن فضای مفید ساختمان

در گذشته معمولا بالکن ها یا تراس ها زیاد مورد استفاده قرار نمی گرفتند. و تقریبا به عنوان فضایی در منزل بدون استفاده بودند. به کاربرد شیشه های بالکن ریلی یا تاشو … بالکن ها یا تراس ها را مانند یک اتاق مستقل تبدیل کرده است که به عنوان بخش مفیدی از ساختمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

ورود نور طبیعی

نصب این محصول علاوه بر ورود نور به داخل بالکن نور را وارد آپارتمان می کند و شما می توانید علاوه بر بسته بودن فضا از نور بیرون هم استفاده کنید.

 

نمونه شیشه بالکن
نصب و اجرای شیشه بالکن

 

مزایای نصب بالکن شیشه ای

نصب بالکن شیشه ای موارد سودمندی از جهت زیبایی و ساختاری را در بر دارد. استفاده از رنگ های متفاوت در نصب و اجرای شیشه بالکن بر زیبایی ساختمان می افزاید همچنین وجود پانل های در کنار یکدیگر بالکن را از شرایط بد باد و باران حفظ می کند تا از ورود آب به فضای داخلی آپارتمان جلوگیری شود. در نصب این نوع محصول از فریم های آلومینیومی و پانل های شیشه ای به کار برده می شود که هر دو محصولی سرد هستند بنابراین در فواصل سرد دمای محیط بالکن با محیط داخلی آپارتمان یکسان نخواهد بود. و این که وجود شیشه بالکن یا تراس به عنوان عایقی از ورود صدا جلوگیری می کند و میزان صدا را تا حدود ۱۲٫۸ دسی بل کاهش می دهد.

این محصول به راحتی شسته و نظافت می شود همچنین از امنیت بسیار بالایی از جهت نشکن بودن و سکوریت دارد. می توانید این محصول را برای هر نوع سازه اعم از آپارتمان , محیط کار , منازل , ویلا و … سفارش دهید.

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *