نصب شیشه سکوریت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در عرصه های ساختمان محصولات جدید با مزیت های بسیاری وارد بازار شده اند . تولید شیشه سکوریت یک جهش قوی در حوزه ساختمان بود که طرفداران زیادی را به خود جذب کرد شیشه سکوریت از نظر مقاومت در برابر ضربه و حرارت خیلی بهتر از شیشه های معمولی می باشد و در صورت شکستن شیشه سکوریت به واحد های ریزی که لبه های آن به صورت گرد می باشد تبدیل می شود.
شیشه سکوریت با داشتن موارد و مزایای بسیار بهترین انتخاب جهت نصب به جای درب و شیشه معمولی محسوب می شود.

اجرا و نصب شیشه سکوریت و شیشه میرال
نصب شیشه سکوریت

نحوه نصب شیشه سکوریت :

نصب شیشه میرال حتما باید توسط نصاب شیشه سکوریت که دارای سابقه و حرفه می باشد انجام می شود . تنظیم شیشه سکوریت , اندازه گیری شیشه سکوریت ، برش شیشه نشکن و اجرای دقیق شیشه میرال از مواردی می باشد که باید با نهایت دقت و با رعایت یک سری قوانین انجام شود.

اجرای شیشه سکوریت بسیار حساس می باشد و در صورت انجام اشتباه در آن باعث آسیب مالی که به شکستن شیشه سکوریت می انجامد و یا آسیب جسمی می شود.

انتخاب یک شیشه سکوریت نامرغوب یکی از علت شکستن شیشه سکوریت محسوب می شود.

آموزش نصب دربهای شیشه ای سکوریت
نصب شیشه سکوریت

آموزش نصب شیشه سکوریت  :

ابتدا مکان مورد نظر جهت نصب انتخاب شود که نصب شیشه سکوریت معمولا جهت حفاظ پله ها ، شیشه حمام ، بالکن ، راه پله ، درب ، پنجره و ... انجام می شود.

حال باید سازه های فلزی را ایجاد کرد این سازه های فلزی پایه و زیر ساز شیشه سکوریت می باشند. و بعد از آن باید نصب فریم ها بر روی این پایه ها را انجام داد تمامی مراحل با استفاده از ابزار یراق درجه یک انجام می شود.

بعد از خرید شیشه سکوریت مورد نظر که خود نیز انواع متفاوتی دارند که عبارت اند از شیشه سکوریت رنگی ، شیشه سکوریت طرحدار و ... شیشه میرال را در مکان  و پایه خود قرار داده شود مهمترین بخش نصب شیشه سکوریت نحوه اجرای شیشه سکوریت بر روی پایه های مورد نظر می باشد که فرد نصاب در هنگام نشاندن بر روی پایه ها باید از چوب یا لاستیک استفاده کند تا شیشه با ابزار و لوازم فلزی جهت ادامه نصب در ارتباط نباشد.

همانطور که گفته شد نصب شیشه میرال نیاز به فرد متخصص و دارای فن در حوزه مورد نظر می باشد.

آیا نیاز به نصب درب شیشه ای دارید؟
آیا نیاز به اجرای شیشه سکوریت یا شیشه میرال در بالکن منزلتان دارید؟
آیا نیاز به نصب شیشه نشکن در راه پله را دارید؟
یا نیاز به اجرای شیشه ریلی و یا کشویی در محل کارتان را دارید؟
یا نیاز به اجرای پارتیشن شیشه ای را دارید؟

نصب درب شیشه سکوریت و نصب شیشه میرال با یراق آلات شیشه سکوریت دارای ضمانت
نصب درب شیشه سکوریت

خدمات نصب شیشه سکوریت خیام:

شیشه سکوریت خیام سکوریت یکی از شرکت های برجسته و فعال در زمینه انجام خدمات شیشه سکوریت می باشد

از خدمات شیشه سکوریت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رگلاژ شیشه سکوریت ، تعمیر و نصب شیشه سکوریت و نصب درب شیشه سکوریت ، نصب درب شیشه ای اتوماتیک ، نصب درب شیشه ای سکوریت ، نصب درب شیشه ای برقی در تهران می باشد.

با سابقه درخشان و با داشتن نیروهای متخصص و حرفه ای در خدمت شماست. آماده اجرای خدمات در شرق تهران ، غرب تهران ، جنوب تهران و شمال تهران

از دیگر خدمات ما:

اجرای انواع شیشه رفلکس ، نصب شیشه لمینیت و نشکن ، نصب و اجرای انواع ویترین شیشه ای مدرن ، بوفه شیشه ای ، شیشه ویترین ،  دکور شیشه ای مغازه، ساخت قفسه شیشه ای ، نمای شیشه ای اسپایدر ، نمای شیشه ای لامل ، نمای شیشه ای کرتین وال ، دیتیل شیشه فریم لس ، نمای شیشه ای ویلا ، اجرای نمای شیشه ای ساختمان ، انواع نمای شیشه ای ساختمان ، اجرای نمای شیشه ای ، اجرای شیشه بلاست ساده و طرحدار

شیشه سکوریت خیام با سابقه کاری درخشان در زمینه نصب انواع شیشه سکوریت در خدمت شماست:

۰۹۳۷۲۳۲۳۰۹۷

۰۹۱۰۴۷۴۷۴۱۴

۰۹۱۲۱۲۷۹۲۱۵

۰۲۱۸۶۱۱۱۲۱۶

۰۲۱۴۴۲۹۴۷۶۲

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *